Söker du någon att spela med?

Söker du någon att spela med?
Söker du nya personer att spela med?
Söker du en fadder som vill hjälpa dig in i golfen och klubben? 


Kontakta marknadschef Peter Svallin

e-post: mabgkmarknad@telia.com


Maila ditt namn, golf-id, e-post, telefonnummer samt ditt golf-hcp. 


Dina uppgifter läggs sedan upp här, så att andra kan se att du söker någon att spela med. Det här gäller för alla, enskilda spelare och/eller par. 

I och med att du mailar till oss och vi lägger upp dina kontaktuppgifter här på hemsidan, så har du samtyckt till det. Du kan när som helst be om att få ta bort dina uppgifter. 

Vi söker även faddrar som kan hjälpa nya komma in i klubben. Maila Peter Svallin.

Namn Golf-ID E-post adress Telefon HCP
Björn Ahrling  640510-002 b.ahrling@telia.com 0705-497078 21,8
Jonas Helmersson  860307-042 jonas.helmersson@gmail.com 0706-414232 22,0
Nils Brunulf  780418-040 nbrunulf@hotmail.com 0703-566952 7,9
Natalia Balcke  940102-001 natalia@balckes.com 0704-154805 11,7
Susanne Henningsson  591008-040 susanne-henningsson@hotmail.com 0735-009444 52,4
Ludvig Palmqvist  950216-041 palmqvist_95@hotmail.com 0761-437987 15,4
Kyle Melton  910201-061 krm979@gmail.com 0732-308070 18,9
August Mellnert  930519-006 august.mellnert@gmail.com 0763-267787 18,8
Carina Jonsson  690415-080 cjtravels@hotmail.com 0706-448933 26,2
Mikael Segerholm  780930-001 msegerholm@gmail.com   17,3
Bo Eriksson  571015-008 bo.erixon66@gmail.com 0706-448151 19,3
Erik Ask  840206-055  ask.erik@gmail.com 0704-443990  39,1
Joel Oscarsson  930526-035 j@joelo.se 0707-828756 19,0
Lasse Orlov  590607-005 orlovlars@gmail.com 0734-132801 26,0
Kerstin Pålsson  420620-025 kerstinpalsson@hotmail.se 0706-917348 27,0
Ann-Charlotte Klasen  510408-007 lotta.clasen@gmail.com 0709-202453 27,7
Ann-Christin Johnsson  500527-009  ackjo@hotmail.com 0703-110947 33,8
Björn Gran  551207-023 bjorn.gran@comhem.se 0703-659102 23,0
Johan Olsson  950222-040 olsson002@gmail.com 0707-311005 36,4
Per Arwidsson  510419-014 parwidss@gmail.com 0705-232329 22,4
Chris Taylor  681028-057 chris.taylor@ikano.se 0735-187635 14,2
Glenn Knuthson  571211-001 glkn@hotmail.se 0704-455399 13,2
Maria Onaca  540811-010 maria.onaca@telia.com 0708-279187 29,8
Lena Arwidsson  550730-009 lena55_503@hotmail.com 0706-005513 27,2
Ola Wemmert  570413-045  ola.wemmert@live.se 0707-213510 54,0 
Gustav Koch Malja  951104-016 gustav.malja@maljaracing.se  0723-123335 29,5
Dragan Stojic  800622-033 dragan@stojic.se 0733-188888 43,6
Brynolf Bergholtz 431214-001 brynolf.bergholtz@netatonce.net 0707-886443 25,3