Någon att spela med - Söker du nya människor att vilja spela med.

Söker du någon att spela med?
Söker du någon nya personer att spela gofl med?
Söker du en Fadder som vill hjälpa dig in i golfen och klubben? 



Maila till marknadschef Peter Svallin på e-post: mabgkmarknad@telia.com
Maila ditt namn, golf-id, email, tfn nr samt ditt golf-hcp
Dina uppgifter läggs sedan upp här så att andra kan se att du söker någon att spela med. Det här gäller för alla, enskilda spelare och/eller par. 
I och med att du mailar till oss och vi lägger upp dina kontaktuppgifter här på hemsidan så har ni samtyckt till det. Du kan när som helst be om att få ta bort dina uppgifter. 

LÄNK TILL FADDRAR SOM KAN HJÄLPA DIG
LÄNK TILL FADDERGOLFEN MÅNDAGAR
LÄNK TILL SCRAMBLE TORSDAGAR

Vi söker även Faddrar som kan hjälpa nya komma in i klubben. Maila mig.

Namn Golf-ID E-post adress Telefon HCP
Björn Ahrling  640510-002  b.ahrling@telia.com  0705-497078  26,5
Jonas Helmersson  860307-042  jonas.helmersson@gmail.com  0706-414232  20,6
Nils Brunulf  780418-040  nbrunulf@hotmail.com  0703-566952  8,6
Natalia Balcke  940102-001  natalia@balckes.com  0704-154805  8,5
Susanne Henningsson  591008-040  susanne-henningsson@hotmail.com  0735-009444  54,0
Ludvig Palmqvist  950216-041  palmqvist_95@hotmail.com  0761-437987  54,0
Kyle Melton  910201-061  krm979@gmail.com  0732-308070  18,5
August Mellnert  930519-006  august.mellnert@gmail.com  0763-267787  21,3
Niklas Lindblad  900130-061   niklas.lindblad_@hotmail.com   0707-780980  22,5
Carina Jonsson  690415-080  cjtravels@hotmail.com  0706-448933  30,0
Mikael Segerholm  780930-001  msegerholm@gmail.com    16,7
Bo Eriksson  571015-008  bo.erixon66@gmail.com  0706-448151  19,7
Erik Ask  840206-055   ask.erik@gmail.com  0704-443990   54,0
Joel Oscarsson  930526-035  j@joelo.se  0707-828756  24,1
Lars Orlov  590607-005  orlovlars@gmail.com  0734-132801  23,5
 Kerstin Pålsson  420620-025  kerstinpalsson@hotmail.se  0706-917348  27,0
 Ann-Charlotte Klasen  510408-007  lotta.clasen@gmail.com  0709-202453  28,1
 Ann-Christin Johnsson  500527-009   ackjo@hotmail.com  0703-110947  28,2
 Björn Gran  551207-023  bjorn.gran@comhem.se  0703-659102  20,8
 Johan Olsson  950222-040  olsson002@gmail.com  0707-311005  54,0
 Per Arvidsson  510419-014  parwidss@gmail.com  0705-232329  18,8
 Chris Taylor  681028-057  chris.taylor@ikano.se  0735-187635  24,1
 Glenn Knuthson  571211-001  glkn@hotmail.se  0704-455399  18,5
 Maria Onaca  540811-010  maria.onaca@telia.com  0708-279187  23,4
 Lena Arvidsson  550730-009  lena55_503@hotmail.com  0706-005513  21,4